Szef Bellatora Scott Coker potwierdził, że zawodnik wagi półśredniej Michael Page może być następny w kolejce do walki o pas mistrzowski.

Jak już informowaliśmy, Michael Page (19-1) stwierdził, iż jest już gotowy na to, aby dostać szansę walki o mistrzowski pas Bellatora w kategorii półśredniej. Panującym mistrzem w tej wadze jest Douglas Lima (32-8), który 11 czerwca na gali Bellator 260 zmierzy się z Yaroslavem Amosovem (25-0).

W rozmowie z mediami, Scott Coker bronił Page’a przed krytyką, którą otrzymał w sieci i powiedział, że walka o tytuł może być następna dla Anglika.

Tego nigdy nie rozumiałem. Ludzie krytykują go w sieci, a ja sobie myślę, że ten facet jest świetnym zawodnikiem. Nigdy tego nie rozumiałem, bo walczył z jednymi z najlepszych na świecie. Walczył z Douglasem Limą. Dał się złapać, ale Douglas Lima po walce powiedział mi: „Coker, ten gość, trafił mnie i mnie zranił.” Jest jednym z niewielu gości, o których Douglas powiedział mi, że został przez nich zraniony. Dla mnie jest wybuchowy, szybki, ma dużo siły. Potrafi znokautować ludzi. Jest niebezpieczny dla każdego, ponieważ jego styl jest tak nieortodoksyjny, będzie interesujące dla każdego zawodnika spróbować to przezwyciężyć, ponieważ jeśli jesteś zapaśnikiem i spróbujesz go obalić, możesz skończyć z kolanem na twarzy. On jest szybki i myślę, że zasługuje na walkę o tytuł.

stwierdził Coker.

Zobacz także: Michael Page: Zasłużyłem na walkę o mistrzowski pas

źródło: bjpenn.com