Spotkanie na szczycie – Jan Błachowicz z wizytą u Premiera Mateusza Morawieckiego

304
Twitter/Jan Blachowicz

Jan Błachowicz wywalczył mistrzowski tytuł UFC, na wydarzeniu z numerem 253. Polak stał się tym samym najlepszym „półciężkim”, co ekspresowo spotkało się z zainteresowaniem jego osobą nawet osób spoza środowiska.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zaraz po przylocie do kraju, nowego mistrza na lotnisku witały tłumy, co jest idealnym dowodem na to, jak życzliwe budzi on emocje. „Cieszyński Książę” („Król”?) jest znany ze swojej otwartości, naturalności, dlatego poświęcił mnóstwo czasu, by zamienić z każdym chociaż kilka słów.

Zobacz także: Jan Błachowicz wraca z pasem! POWITANIE MISTRZA W POLSCE [WIDEO]

Sukces 37-latka doszedł także do Głowy państwa – Andrzeja Dudy, który momentalnie mu tego pogratulował.

Brak opisu.

Zwycięstwo 37-latka nad Dominickiem Reyesem oraz przywiezienie mistrzowskiego pasa największej organizacji niewątpliwie było milowym krokiem dla polskiego MMA, bowiem Jan Błachowicz jest pierwszym zawodnikiem pochodzącym z kraju nad Wisłą, któremu udało się tego dokonać. O tym jakże gigantycznym osiągnięciu pamiętali również inni oficjele. Nowo korowanego czempiona, na spotkanie zaprosił Premier naszego kraju, Mateusz Morawiecki.

Przedsięwzięcie krótko skomentował także główny sprawca całego „zamieszania” – Błachowicz.

Politykę odłóżmy na bok, a skupmy się stricte na sporcie. To bardzo dobrze, że dyscyplina ta dociera do coraz większej liczby odbiorców, ponieważ zdecydowanie może to mieć pozytywny wydźwięk, w kontekście dalszego rozwoju.

Zobacz także: Husein Kadimagomaev vs. Tobias Harila na EMC 6 w Düsseldorfie

Źródło: Twitter, Instagram