Paul Felder wyraża zainteresowanie stoczeniem pojedynku z Michaelem Chandlerem

148
essentiallysports.com

Paul Felder zdradził, że powiedział Danie White’owi, iż z przyjemnością przywita Michaela Chandlera w organizacji UFC.

Michael Chandler jakiś czas temu postanowił podpisać kontrakt z organizacją UFC i od tego momentu wielu zawodników zgłosiło chęć stoczenia pojedynku z były mistrzem organizacji Bellator. Do listy chętnych można dopisać Paula Feldera, który oznajmił, iż bardzo chętnie sprawdziłby się z Chandlerem. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jest tylko kilka nazwisk, które spowodowałyby, że ponownie pojawiłbym się w oktagonie. Mierzę w pojedynek z najlepszymi zawodnikami, a jednym z zawodników, z którym chętnie bym się zmierzył, jest Michael Chandler. Moglibyśmy się ze sobą zmierzyć w grudniu albo na początku przyszłego roku. Dałem sygnał, że to jest walka, która mnie interesuje. Napisałem nawet na ten temat do Dany White’a. Chandler jest świetnym zawodnikiem.

Felder zajmuje obecnie siódme miejsce w rankingu kategorii lekkiej. „The Irish Dragon” swój ostatni pojedynek stoczył na gali UFC Fight Night 168, gdzie przez niejednogłośną decyzję sędziów przegrał z Danem Hookerem. Felder wspominał ostatnio o możliwości przejścia na emeryturę, ale pozostawił sobie furtkę do podjęcia walki z najlepszymi zawodnikami w kategorii lekkiej.

Chcielibyście zobaczyć pojedynek Felder vs. Chandler?

Zobacz także: Spotkanie na szczycie – Jan Błachowicz z wizytą u Premiera Mateusza Morawieckiego

źródło: bjpenn.com