Początkiem czerwca miejsce będzie miało UFC 302, do którego dojść ma w Newark. Do karty walk wpisana ma zostać bardzo ciekawa konfrontacja w wadze ciężkiej. Alexander Volkov ma wówczas podjąć Jailtona Almeidę.

Bardzo doświadczony Alexander Volkov (37-10) aktualnie znajduje się na fali trzech wygranych. Po raz ostatni w oktagonie zameldował się we wrześniu minionego roku, kiedy to widowiskowo odprawił Taia Tuivasę (15-7). Wcześniej w przegranym polu zostawiał jeszcze Alexandra Romanova (17-2), a także Jairzinho Rozenstruika (14-5).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jak potwierdza Marcel Dorff z Eurosportu, Rosjanin do akcji ma powrócić już początkiem czerwca. Jego oponentem będzie sąsiadujący z nim w oficjalnej klasyfikacji królewskiej kategorii Jailton Almeida (20-3).

Zobacz także: Najtrudniejsi rywale dla Makhacheva? Cormier wskazuje m.in. Gamrota!

Almeida po raz ostatni w oktagonie amerykańskiej promocji zameldował się przy okazji gali z numerem 299. Skrzyżował wtedy rękawice z Curtisem Blaydesem (18-4), jednakże konfrontacja ta zupełnie nie ułożyła się po jego myśli i finalnie musiał uznać wyższość oponenta. Porażka ta w MMA była dla niego pierwszą od ponad sześciu lat i przerwała jednocześnie imponującą serię zwycięstw.

Źródło: X/Marcel Dorff, fot. Grafika: InTheCagePL | Chris Unger/Zuffa LLC, ufc.com