W walce wieczoru wczorajszej gali Armia Fight Night 9 Patryk Kaczmarczyk (6-0) poddał dużo bardziej doświadczonego Edgara Davalosa (12-3).

W wywiadzie po walce Kaczmarczyk po raz kolejny wyraził chęć związania się z federacją KSW wywołując współwłaściciela organizacji Macieja Kawulskiego oraz dyrektora sportowego Wojsława Rysiewskiego.

Myślę, że teraz nadszedł czas na krok naprzód. Wojek, Maciek, tym razem nie parzcie kawy tylko szykujcie teczki z dolarami.

Reprezentant Radomskiego Klubu Taekwon-do nie ukrywa, że walczy dla pieniędzy, które są dla niego niezbędnym elementem, aby się rozwijać w sporcie, który jest dla niego ogromną pasję.

Walczymy o pieniądze. To jest to co kocham, nie wyobrażam sobie robić nic innego, ale muszę mieć z tego pieniądze, aby być coraz lepszym. Nie będę nikogo oszukiwał, że walczę tylko z pasji. Pieniądze są też ważne i chce je zarabiać. 

dodał.

Patryk Kaczmarczyk jest niezwykle perspektywicznym zawodnikiem w polskim MMA. Do tej pory w swojej zawodowej karierze nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Na gali AFN 8 poddał Adriana Kępę (7-5) zdobywając mistrzowską szablę w kategorii do 66 kilogramów.

Zobacz także: AFN 9: Patryk Kaczmarczyk poddał Edgara Davalosa 7 sekund przed końcem walki [WIDEO]

źródło: TVP Sport