Nie tak dawno temu dowiedzieliśmy się, że Tom Breese odchodzi z największej polskiej organizacji, a już teraz czytamy, iż związał się z nowym pracodawcą. Anglik dołącza do szeregów PFL MMA. Debiut nastąpi ósmego grudnia. 

Tom Breese (17-4) ma na swoim koncie już ponad 20. zawodowych pojedynków, które toczył między innymi pod sztandarami takich organizacji, jak BAMMA, UFC, czy w ostatnim czasie KSW. Ponadto, aktualnie znajduje się także w posiadaniu dwóch mistrzowskich pasów holenderskiego LFL.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że po trzech startach, z których dwa zwyciężył, Breese oficjalnie rozstaje się z prowadzoną przez Martina Lewandowskiego oraz Macieja Kawulskiego promocją. Nie trzeba było jednak długo czekać na związanie się z nowym pracodawcą. Od teraz będzie od występował pod sztandarem PFL. Pierwsza walka rozegra się ósmego grudnia w Dublinie. Anglik stanie wówczas w szranki z Brazylijczykiem Cleitonem Silvą (16-3).

Zobacz także: Trzech mocnych zawodników poza KSW

Silva minione lata spędził w Brave CF, gdzie zawalczył sześciokrotnie, zwyciężając cztery z tych starć. Jedno natomiast zakończyło się wynikiem no contest. Ostatni raz w klatce widziany był w lipcu minionego roku. Na gali z numerem 60 stanął w szranki z Leonardo Mafrą (15-7), ostatecznie rozbijając go przed końcem drugiej odsłony.

Źródło: Instagram/PFL Europe, fot. Materiały prasowe KSW