Tomasz Kondraciuk vs. Maciej Browarski w jednej z walk wieczoru na Gali Spartan Fight 9

źródło: YouTube, KSW

Poznań kontra Chorzów na gali Spartan Fight 9. Dwóch doświadczonych zawodników uświetni swoją obecnością zaplanowaną na 2 grudnia galę.

Kolejnym pojedynkiem, który zobaczymy na Gali Spartan Fight 9, będzie walka Macieja Sowy Browarskiego (15-8-1), który po raz piąty stoczy pojedynek dla organizacji FSF. Tego wieczoru, na hali MORiS w Chorzowie, w jednej z trzech walk wieczoru Sowa zmierzy się z Tomaszem Kondraciukiem. Zawodnikowi Ankosu MMA nie wiedzie się ostatnio zbyt dobrze: jest po trzech przegranych, więc na gali Spartan Fight będzie chciał się odbudować.

 

Informacja prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułUFC Fight Night 120: Poirier vs. Pettis – wyniki gali
Następny artykuł5 rzeczy, których nie wiesz na temat Johna Dodsona
Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarzy Jurasa i jest przeszczęśliwa od czasu, gdy gale UFC emitowane są na antenie Polsatu Sport.