Artur Ostaszewski, manager Piotra Strusa i Alberta Odzimkowskiego, ogłosił właśnie na swoim profilu na Twitterze, iż do prowadzonej przez niego firmy Shocker MMA dołączył nie kto inny, jak Tomasz Oświeciński, znany m.in. z roli Stracha w filmie „Pitt Bull. Nowe porządki”.

 


Od dłuższego czasu krążą pogłoski o zainteresowaniu, jakie okazują Oświecińskiemu różne organizacje promujące MMA, włącznie z Konfrontacją Sztuk Walki. Tomasz Oświeciński jest byłym judoką, a na swoim koncie ma nawet tytuł mistrz Polski. Obecnie pracuje jako trener personalny – bardzo oblegany, trzeba dodać, dzięki rolom w serialach i filmach fabularnych.

W wywiadzie udzielonym portalowi Interia.pl pod koniec 2016 roku Oświeciński mówił o tym, że nie wyklucza startów w MMA:

Dostałem propozycje z trzech federacji i je rozważam. Jest to pociągające, bo każdy z facetów chciałby się sprawdzić w takim czymś. Czy dam radę odpuścić inne rzeczy na poczet treningów? Zobaczymy, jestem w trakcie rozmów.

Cały wywiad TUTAJ.

Czyżby rozpoczęcie współpracy z nowym i prężnie rozwijającym się managmentem Shocker MMA było przymiarką do wprowadzenia w życie tego, o czym wspominał Oświeciński w przytoczonym przez nas wywiadzie? Chcielibyście zobaczyć Stracha w klatce?

 

źródło: sport.interia.pl; Twitter