Jak donoszą zagraniczne media sportowe, Tony Ferguson został aresztowany po kraksie samochodowej w Hollywood, dziś nad ranem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wedle informacji, jakie podaje TMZ za Departamentem Policji Los Angeles, weteran światowej scen MMA, Tony Ferguson (25-8), został dziś rano aresztowny za jazdę po pijanemu. Kilka godzin temu na kanale YouTube AXN News pojawił się materiał wideo, na kórym widzimy skutego w kajdanki Fergusona, odprowadzanego przez policję do radiowozu. Obok stoi rozbite auto, które wcześniej przekoziołkowało i uderzyło w kilka zaparkowanych przy drodze samochodów.

Do zdarzenia doszło ok. 2 nad ranem w Hollywood. Zawodnik podobno odmówił wzięcia udziału w badaniu trzeźwości. Teraz mogą mu zostać postawione zarzuty. Management Fergusona nie komentuje całej sprawy.

Zobacz także: Grant Dawson celuje w walkę z Fergusonem: „Chcę szacunku”

Tony Ferguson walczy dla UFC od 2011 roku. W tym czasie zapisał się na kartach historii organizacji m.in. jako tymczasowy mistrz w dywizji lekkiej. Przez długi czas fani upatrywali w nim jedynego, który mógłby stawić czoło niepokonanemu Khabibowi Nurmagomedovowi. Ostatnio jednak 39-latek nie ma szczęścia w oktagonie. „El Cucuy” przegrał pięć ostatnich walk, w tym ostatnią z Nate’m Diazem we wrześniu tamtego roku.

źródło: ESPN, TMZ, AXN News