Organizacja KSW we współpracy z grupą Viaplay oraz ATM Grupa wyprodukowała serial dokumentalny pt. „Tytani”. Produkcja będzie dostępna do obejrzenia już za kilka dni właśnie na platformie Viaplay.

Organizacja KSW wraz z Viaplay oraz ATM Grupa wyprodukowała serial dokumentalny, który pod nazwą „Tytani” ukaże się do obejrzenia już 9 grudnia na platformie Viaplay. Kolejne trzy odcinki pojawią się kolejno 13 grudnia oraz 26 grudnia.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Produkcja „Tytani KSW” to niepowtarzalna okazja do obserwowania zarówno legend, jak i wschodzących gwiazd tej organizacji w trakcie ich przygotowań do dwóch ostatnich gal KSW w 2022 roku.” – czytamy w poście zamieszczonym na fanpage’u organizacji KSW.

Zobacz także: Dramaty w debiucie Roberto Soldicia w ONE! Były mistrz KSW niezdolny do kontynuowania pojedynku po nieprzepisowym kolanie na krocze [WIDEO]

Bohaterami serialu będą m.in. dwie główne gwiazdy nadchodzącej gali XTB KSW 77, która odbędzie się 17 grudnia w Gliwicach – Mamed Khalidov oraz Mariusz Pudzianowski, jak również najmłodszy podwójny mistrz w historii KSW – Salahdine Parnasse, czempion dywizji lekkiej – Marian Ziółkowski oraz posiadacz złota kategorii koguciej – Sebastian Przybysz.

Poniżej prezentujemy krótką zapowiedź serialu:

źródło: Facebook / KSW