UFC 257: Makmud Muradov skończył Andrew Sancheza ciosami [WIDEO]

364

Trenujący w Polsce Uzbek odniósł czternaste z rzędu zwycięstwo, nokautując Andrew Sancheza w 3. rundzie walki.

Runda 1:

Frontalne kopnięcie w wykonaniu Makhmuda Muradova. Niskie kopnięcie, kolejny high kick. Andrew Sanchez z nisko opuszczonymi rękoma. Lewy prosty i lewy hak. Próba sprowadzenia w wykonaniu Sancheza, lecz dobrze wybroniona. Świetny prawy sierpowy doszedł do głowy Amerykanina. Middlekick Sancheza. Dwa długie prawe krzyżowe doszły do głowy Andrew, krzyżowy Muradova, niskie kopnięcie. Wewnętrzny lowkick zawodnika z USA, próba prostego. Świetne poruszanie się po oktagonie w wykonaniu Uzbeka. Klincz zapięty przez Muradova, który szybko zerwał oponent. Dwa mocne lowkicki Makhmuda. Frontalne kopnięcie, jednak poza celem po stronie Muradova. Kombinacja sierpów w wykonaniu Makhmuda. Trenujący w Polsce zawodnik ponownie zamarkował obalenia, wciskając w siatkę przeciwnika i umieszczając trzy ciosy na jego głowie. Lewy, prawy Muradova, lowkick. Latające kolano Uzbeka, ciosy, kolejna próba sprowadzenia, lecz próba została wybroniona przez oponenta z USA. Latający frontkick i niskie kopnięcie na zakończenie rundy.

Runda 2:

Wymiana, Sanchez zaczął notować więcej sukcesów w drugiej odsłonie. Próbował sprowadzenia pod siatką, lecz nieskutecznie. Prawy w wykonaniu Sancheza. Wysokie kopnięcie Sancheza. Andrew złapał klincz pod siatką, szukając obalenia po krótkiej chwili wymian pod ogrodzeniem. Klincz zerwany, walka pod dyktando Sancheza. Lewy Muradova nietrafiony, kontra krzyżowym z góry po stronie przeciwnika. Amerykanin wyprzedzał prostymi ciosy przeciwnika trenującego w Polsce. Mocny cep Muradova, jednak nietrafiony. Szarża krótkimi ciosami prostymi w wykonaniu Muradova. Wymiana, obronną ręką z niej wyszedł zawodnik ze Stanów Zjednoczonych. Dwa sierpowe ze wstecznego po stronie Sancheza, Muradov ruszył z szarżą, na wewnętrznego lowkicka, skontrował prostymi. „Mach” poszedł na wymianę dwoma prostymi na dwa proste, którą przegrał. Latające kopnięcie, krzyżowy Uzbeka.

Runda 3:

Prosty Muradova, próba krzyżowego po stronie rywala. Świetny head kick w wykonaniu Sancheza. Ciosy po stronie Muradova, prawy i poprawka hakiem. Próba sprowadzenia w wykonaniu Makhmuda, z której w trakcie egzekwowania, zrezygnował. Niecelne ciosy po obu stronach, presja wywierana przez Amerykanina. Lewy, prawy „Macha” i hak. Prawy na tułów Uzbeka. Krzyżowy Sancheza. Cep na cep, po chwili lewy na lewy. Wysokie kopnięcie Amerykanina, próba odpowiedzi tą samą techniką w wykonaniu Muradova. Krzyżowy w okolice ucha. Mocny prawy sprawił, że Sanchez zatańczył na nogach! Uzbek ruszył z latającym kolanem, zasypał przeciwnika gradem ciosów pod siatką i kolanami na tułów. Sędzia przerwał walkę!