Mackenzie Dern niejednogłośnie wypunktowała Tecię Torres.

Runda 1:

Mackenzie Dern wpadła z przestrzelonym ciosem. Sierpowe zawodniczki reprezentującej Brazylię. Tecia Torres nie zadawała ciosów, starała się wyłącznie unikać nadchodzących uderzeń ze strony oponentki. Klincz pod siatką. Kontrola w wykonaniu Amerykanki. Klincz zerwany przez Dern. „Tiny Tornado” wyprowadzała stompy na kolano wykrocznej nogi przeciwniczki. Lowkick w wykonaniu Torres. Dobry prawy w wykonaniu Dern. Boczne kopnięcie Torres przechwycone przez rywalkę.

Runda 2:

Dern próbowała trafić przeciwniczkę sierpami, rywalka skupiała się na kontrach. Dern spróbowała kimury w stójce! Torres jednak dobrze się broniła, umiejętnie wykorzystując ogrodzenie. Walka trafiła do parteru, gdzie Dern mocno trzymała uchwyt, Torres jednak była bliska ucieczki! Gdy Amerykanka się wybroniła z dźwigni na rękę, przeciwniczka poszła po balachę na kolano, lecz nieskutecznie.

Runda 3:

Mackenzie bardziej aktywna w stójce od początku trzeciej rundy. Middlekick w wykonaniu zawodniczki reprezentującej Brazylię. Niecelne frontalne kopnięcie w wykonaniu Dern. Kopnięcie na kolano po stronie Torres. Przechwycone kopnięcie przez Dern, próba sprowadzenia za jedną nogę, jednak Torres dobrze się broniła, choć finalnie została obalona. Upkick Torres posłał Dern na deski i umożliwił jej powrót do stójki! Obrotówka na korpus w wykonaniu „Tiny Tornado”.

Sędziowie niejednogłośnie wskazali Mackenzie Dern jako zwyciężczynię, punktując 2x 29-28, 28-29.