Santiago Ponzinibbio przetrwał trudne chwile i znokautował Alexa Morono w trzeciej rundzie.

Runda 1:

Obaj zawodnicy zaczęli dość spokojnie. Sporo przyruchów i kiwek Santiago Ponzinibbio. Prawy krzyżowy, lewy prosty Alexa Morono. Obszerne ciosy zawodnika z USA, jednak żaden z nich nie doszedł do głowy. Argentyńczyk szukał ciosów na korpus. Obszerna kontra Ponzinibbio, choć lekko przestrzelona. Frontalne kopnięcie na korpus w wykonaniu Morono. Dużo ciosów na korpus w wykonaniu zawodnika z Argentyny. Prawy Amerykanina. Backfist Morono, wytrącił z równowagi zawodnika z Argentyny. Rozcięte oko Santiago wynikające ze zderzenia głowami.

Runda 2:

Dużo pojedynczych akcji z obu stron. Kolejny nieprzygotowany backfist po stronie Morono, po którym stracił równowagę. Doskonały cios z prawej ręki doszedł do głowy Argentyńczyka, po którym padł na deski, szybko się jednak pozbierał. Dobry cios Santiago. Doskonały prawy Ponzinibbio! Argentyńczyk podkręcał tempo. Obrotowy łokieć w wykonaniu Morono. Wymiana na ciosy proste pod koniec rundy.

Runda 3:

Niewiele akcji z obu stron. Lewy sierpowy po stronie Argentyńczyka, poprawa lewym prostym. Dobry prawy po stronie Morono! Ponzinibbio zatańczył, stale jednak znajdował się w pojedynku, starając się odpowiadać. Potężny prawy Santiago! Morono zatańczył na nogach, poprawka kolejnym prawym, Amerykanin na deskach, dobicie! Argentyńczyk zwycięski!

Materiał powstał we współpracy z partnerem