Jessica Andrade już w styczniu zasłużyła na nominację do nagrody pt. „występ roku”. Brazylijka koncertowo rozprawiła się z twardą Lauren Murphy.

Runda 1:

Lewy sierpowy w wykonaniu Lauren Murphy. Mnóstwo niskich kopnięć ze strony Jessici Andrade. Po kolejnym lowkicku, Brazylijka przeszła do zadawania ciosów w kombinacji. Latający frontkick w wykonaniu Andrade doszedł do głowy Amerykanki. Szarża sierpowymi w wykonaniu Murphy, lewy kontrujący rywalki, który nieco zachwiał Lauren. Kolejne lowkicki lądowały na wykrocznej nodze Amerykanki. Mocny lewy doszedł do głowy Murphy! Amerykanka szukała sprowadzenia, co zdołała na chwilę zyskać, jednak Jessica szybko wstała. Kolejny potężny lowkick doszedł do nogi zawodniczki z USA. Świetna kombinacja backfistu i obrotówki w wykonaniu Andrade. Szarża sierpowymi w wykonaniu Brazylijki. Ponowne szukanie sprowadzenia przez Amerykankę. Udane sprowadzenie w wykonaniu Murphy, jednak po kilku sekundach, rywalka wstała do stójki.

Runda 2:

Kolejne niskie kopnięcia w wykonaniu Andrade. Krótki prawy po stronie Brazylijki. Lewy, prawy Andrade. Odpowiedź ciosami prostymi Murphy. Szukanie sprowadzenia przez Amerykankę, nieudane. Kolano na głowę wyprowadzone przez zawodniczkę z USA. Ponowne nieudane zejście po nogę w wykonaniu Amerykanki, za co została skarcona wieloma celnymi uderzeniami przez rywalkę. Podbródkowy, ciosy sierpowe, uderzenia na korpus i głowę po stronie Andrade! Szukanie latającego kolana przez Brazylijkę. Twarda Murphy miała niewiele do powiedzenia, była coraz bardziej porozbijana, jednak stale szukała swojej szansy. Skontrowana próba sprowadzenia przez Andrade i to ona znalazła się z góry. Po chwili jednak walka powróciła do stójki. Kombinacje w wykonaniu Jessici! Wszystkie ciosy doszły do głowy rywalki!

Runda 3:

Lowkick w wykonaniu Andrade na rozpoczęcie ostatniej rundy. Szukanie zejścia po nogi przez Amerykankę, krótki prawy sierpowy w odpowiedzi rywalki. Lewy hak doszedł do głowy Murphy, który nią mocno wstrząsnął. Wymiany w klinczu z obu stron. Obszerny prawy, lewy prosty Lauren. Szukanie obalenia przez Murphy, nadal nieskuteczne. Andrade wybroniła próbę, znajdując się w klinczu pod siatką. Sprowadzenie w wykonaniu Andrade. Szukanie kimury z pleców przez Murphy, lecz nieskuteczne. Walka powróciła do stójki, gdzie Amerykanka ponownie zbierała mnóstwo ciosów. Murphy starała się odpowiadać, jednak nie była w stanie zrobić zbyt wielkiej krzywdy swojej oponentce. Kolejne potężne uderzenia lądowały na głowie Amerykanki. Ta stale jednak stała, choć jej twarz przypominała już od dawna pomidorówkę. Kolejne potężne ciosy lądowały na głowie Murphy.

Sędziowie wypunktowali deklasację na korzyść Jessici Andrade w stosunku 2x 30-25, 30-26.