CEO największej organizacji MMA na świecie ogłosił dziś nazwiska bohaterów karty głównej UFC 304. Wśród nich m.in. Belal Muhammad, Bobby Green, Tom Aspinall i Paddy Pimblett. Gala odbędzie się 28 lipca w Manchesterze.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego cpolskiego bukmachera.

Dana White za pośrednictwem instagrama przedstawił dzisiaj zawodników, których będziemy mogli podziwiać podczas karty głównej UFC 304. W walce wieczoru Belal Muhammad (23-3) zmierzy się z Leonem Edwardsem (22-3). „Rocky” przeżywa znakomity okres w swojej karierze. Anglik może poszczycić się serią dwunastu zwycięstw. Najpierw dwukrotnie pokonał Kamaru Usmana, odbierając mu pas kategorii półśredniej, a ostatnio rozprawił się z Colbym Covingtonem.

W co-main evencie starcie tytanów wagi ciężkiej. Mający polskie korzenie Tom Aspinall (14-3) stanie w szranki z opromienionym ostatnim zwycięstwem Curtisem Blaydesem (18-4). Będzie to druga walka tych zawodników. W lipcu 2023 Aspinall wygrał przez kontuzję Blaydesa już w pierwszej rundzie.

Bobby Green (32-15) vs. Paddy Pimblett (21-3) – 29-letni Anglik nie przegrał jeszcze pojedynku pod skrzydłami UFC. Przewagą Amerykanina będzie doświadczenie. Czy uda mu się uciszyć niepokornego „The Baddy’ego”?

Giga Chikadze (15-3) podejmie Arnolda Allena (19-3). Pojedynek odbędzie się w kategorii piórkowej. „Almighty” jest obecnie po dwóch porażkach i z pewnością będzie chciał wrócić na dobre tory. Gruzin może jednak postawić mocny opór.

Muhammad Mokaev (12-0) natomiast skrzyżuje rękawice z Manelem Kape (19-6). „The Punisher” wszedł do UFC z hukiem, wygrywjąc wszystkie sześć pojedynków, z czego 4 przed czasem. Czu uda mu się podtrzymać dobrą passę?

Zobacz także: Stanowczo, ale z klasą. Mistrz kontra współwłaściciel KSW

Źródło: Instagram / Dana White