Andre Ewell pokonał Andersona dos Santosa przez jednogłośną decyzję sędziów (29-28, 29-28, 29-27).

Bardzo emocjonująca pierwsza runda! Żaden z zawodników nie kalkuluje i próbują zakończyć pojedynek jak najszybciej. Znaczną przewagę uzyskał Ewell, który mocnymi ciosami zdołał zranić Dos Santosa i wygrał pierwsze starcie.

W drugiej odsłonie Ewell ponownie rozbijał ciosami twarz Andersona, która z minuty na minutę krawiła coraz bardziej. Pod koniec rundy Dos Santos zdołał obalić swojego przeciwnika, ale Ewell bardzo sprytnie przeniósł walkę do stójki. Obaj zawodnicy nie zamierzali zwalniać tempa.

Nadszedł więc czas na trzecie starcie. Tym razem lepiej prezentował sie Dos Santos, który obalił Ewella w połowie rundy i nawet go dosiadł, ale sprytny Amerykanin po raz kolejny wydostał się z tej niekomfortowej pozycji. Walka z pewnością podobała się większości publiczności.