Były mistrz UFC, obecnie emerytowany już zawodnik – natomiast stale działający w branży MMA jako komentator – Michael Bisping przypadkowo wyjawił interesującą informację o możliwym powrocie największej organizacji MMA na świecie do Europy.

Komentator UFC, niegdyś zawodnik tejże organizacji – Michael Bisping wyjawił (przypadkowo i nieprzemyślanie?) informację, że gala największej organizacji MMA na świecie zaplanowana na 14 sierpnia, z main eventem Darren Till vs. Derek Brunson odbędzie się w Anglii, a on ją skomentuje. „Count” podzielił się wesołą nowiną za pomocą Twittera, jednakże bardzo szybko skasował swój wpis. A jako, że w Internecie nic nie ginie…

(źródło grafiki: bjpenn.com„Świetny main event. Jestem bardzo szczęśliwy mogąc powiedzieć, że to pierwsza gala UFC w Londynie, którą będę komentował.”

Swoje trzy grosze do tematu dorzucił dziennikarz ESPN – Ariel Helwani, który stwierdził, że UFC faktycznie planuje zorganizować wspomniany event w stolicy Anglii, ale do finalizacji i jakichkolwiek konkretów jeszcze daleko:

 „UFC szuka możliwości na zorganizowanie gali w Londynie, Anglii w sierpniu, jak mówią źródła. Jeszcze nic nie zostało sfinalizowane. Oczywiście, wiele do dopięcia, ale z pewnością były na ten temat toczone dyskusje i taka możliwość jest rozważana.”

Ostatnia zorganizowana w Anglii gala UFC odbyła się w marcu 2019 roku, wówczas – także w walce wieczoru wystąpił Darren Till, mierząc się z Jorge Masvidalem. Rok później, promocja chciała powrócić z Tyronem WoodleyemLeonem Edwardsem w main evencie, lecz pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany Dany White’a i spółki. Co ciekawe, była to pierwsza odwołana gala UFC w wyniku rozprzestrzeniającego się wówczas wirusa. 

Zobacz także: Doniesienia: Islam Makhachev powraca do klatki. Rywal spoza rankingu

źródło: bjpenn.com