Derrick Lewis ponownie nokautuje! Rekordzista pod względem nokautów w historii UFC tym razem odprawił Rodrigo Nascimento w walce wieczoru gali UFC St. Louis.

Runda 1:

Wysokie kopnięcie w wykonaniu Derricka Lewisa. Zwarcie, walka w klinczu. Pojedynek kontrolowany przez Amerykanina, do czasu, kiedy po kilkunastu sekundach, Rodrigo Nascimento obrócił pozycję. Udane sprowadzenie w wykonaniu Lewisa! Brazylijczyk szybko wstał i to on siłował się w klamrze o przeniesienie walki na matę. Nieskutecznie jednak. Rozerwanie klamry po chwili, Nascimento trafił lewym. Próba wysokiego kopnięcia Lewisa, obszerne ciosy. Brazylijczyk ponownie zaprosił „Czarną Bestię” do walki w klinczu, udanie sprowadzając Amerykanina na matę. Sporo ciosów spadało na głowę Derricka. Lewis oddał plecy, udanie przetaczając przeciwnika. To zawodnik z USA znalazł się z góry. Niewiele jednak zdziałał w tej pozycji, gdyż skończyła się runda.

Runda 2:

Dwa obszerne cepy Lewisa. Lewy doszedł do głowy Rodrigo. Brazylijczyk zepchnął przeciwnika na siatkę, a celem ucieczki z niedogodnej pozycji, Derrick rozpuścił obszerne ciosy, wpadając jednak w klincz, choć go kontrolując pod ogrodzeniem. Po zerwaniu klinczu, Lewis wściekle zaatakował, lecz Brazylijczyk starał się uspokoić błędnik, klejąc się do klinczu. Dobry łokieć w uchwycie po stronie Amerykanina. Kolejne dobre ciosy „Czarnej Bestii”. Nieudane sprowadzenie po stronie Lewisa, co Nascimento wykorzystał do zajścia za plecy! Nascimento zrezygnował jednak z próby szukania duszenia i zmienił pozycję na półgardę, z góry spuszczając kilka krótkich łokci na głowę rywala.

Runda 3:

Ciosy Lewisa, kopnięcie na korpus po przekroku. Prawy sierp Brazylijczyka. Doskonały prawy sierp Lewisa! Nascimento zatańczył na nogach! Amerykanin nie wypuścił swojej szansy, ruszył za ciosem, zwalonego na deski Brazylijczyka dobijając ciosami. Koniec walki! Kolejne KO w wykonaniu Derricka!