Jamal Pogues po słabym pojedynku pokonał Josha Parisiana na punkty.

Runda 1:

Josh Parisian wywierał presję, jednak to Jamal Pogues pierwszy zaatakował mocnymi ciosami. Niskie kopnięcie Poguesa. Lewy i prawy po stronie Parisiana. Wysokie kopnięcie Poguesa. Doskonałe sprowadzenie podważeniem nogi w wykonaniu Jamala. Młodszy z zawodników od razu znalazł się w pozycji bocznej. Parisian próbował wstać wykorzystując siatkę, którą miał za plecami, rywal chciał podchwycić głowę do gilotyny, jednak odpuścił. Chwila klinczu, Parisian zerwał uchwyt. Dobry frontkick Parisiana doszedł do głowy rywala! Pogues jednak stał. Pogues poszukał klinczu, który szybko unicestwił przeciwnik. Dwa dobre proste Parisiana, wysokie kopnięcie przeciwnika. Uchwyt pod siatką, kontrola po stronie młodszego z zawodników. Kolejne udane sprowadzenie po stronie Poguesa.

Runda 2:

Lewy overhand po stronie Parisiana, dwa dobre lewe. Pogues zamknięty na siatce, ruszył jednak po sprowadzenie, którego nie udało mu się wyegzekwować. Sprowadzenie po stronie Poguesa, Parisian próbował wyswobodzić się z niedogodnej pozycji, co mu się udało, lecz na krótką chwilę, gdyż za moment został ponownie sprowadzony do parteru. Tym razem jednak bliżej siatki, którą po chwili wykorzystał do powrotu na nogi. Dwa lewe proste Parisiana. Obrotowa technika Josha, klincz zapięty przez Jamala, presja wywierana przez Parisiana, który po chwili ponownie wpadł w uchwyt zainicjowany przez jego rywala. Zerwanie łokciem przez Poguesa. Niskie kopnięcie Parisiana. Jab Poguesa. Klincz tym razem ze strony Parisiana.

Runda 3:

Dwa dobre lewe w wykonaniu Poguesa. Szukanie krótkiego łokcia w wykonaniu Jamala. Mocne ciosy Parisiana, zepchnięty na siatkę Pogues szukał możliwości wyjścia z niedogodnego położenia, co udanie zrobił. NIecelne uderzenia Josha, celne ze strony rywala, który ponownie poszedł po udane sprowadzenie. Dojście do dosiadu przez Poguesa. Josh starał się wstać, ponownie wspinając się po siatce, co mu się ostatecznie udało. Pogues traktował jednak jego głowę mocnymi kolanami. Po chwili wymian na środku klatki, Parisian zapiął klincz pod siatką. Pogues zerwał uchwyt łokciem. Szukanie mocnych ciosów Parisiana, lecz poza celem. Pod koniec rundy, to Parisian spróbował obalenia, zajmując plecy rywala, spuszczając kilka ciosów na jego głowę.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Jamala Poguesa jako zwycięzcę, punktując 2x 30-27, 29-28 na jego korzyść.