As parterowy w osobie Andre Muniza został poddany przez Brendana Allena!

Runda 1:

Niskie kopnięcie ze strony Brendana Allena. Odpowiedź identyczną akcją Andre Muniza. Kolejne niskie kopnięcie Amerykanina. Szukanie wysokiego kopnięcia ze strony Brazylijczyka. Dobre kopnięcia także po stronie zawodnika z USA. Lewy sierpowy w wykonaniu Muniza. Kombinacja 1-2 w wykonaniu Allena, rywal wstrząśnięty! Niskie kopnięcie Andre. Obrotówka na korpus w wykonaniu Muniza! Podrażniony Allen ruszył w odpowiedzi z ciosami. Prawy po stronie Allena. Wysokie kopnięcie Amerykanina, kombinacja bokserska rywala. Lowkick Allena. Dobry prawy w wykonaniu Muniza. Wymiana na kopnięcia z obu stron. Dobra kombinacja ciosów w wykonaniu Muniza. Szukanie sprowadzenia za jedną nogę po stronie Brazylijczyka, lecz nieskutecznie. Wymiana na ciosy, wysokie kopnięcie Muniza.

Runda 2:

Świetna kombinacja kickbokserska w wykonaniu Muniza. Middlekick ze strony Brazylijczyka. Dobre ciosy wylądowały na głowie Amerykanina. Obrotowy backfist w wykonaniu Allena. Kolejne ciosy proste po stronie Muniza, szukanie latającego kolana, lecz poza celem. Niskie kopnięcie Brazylijczyka, zamknięty na siatce Brazylijczyk wyprowadzał ciosy. Krótki prawy Allena, lewy Muniza. Szukanie obalenia po stronie Muniza. Udane, choć Allen szybko odwrócił pozycję i to on wylądował w gardzie! Dobra kontrola Amerykanina, lecz niewiele akcji.

Runda 3:

Obrotówka na korpus w wykonaniu Muniza. Doskonałe sierpowe Muniza! 1-2 i poprawka lewym po stronie Brazylijczyka. Lewy prosty, prawy sierpowy Allena, odpowiedź ciosami i frontalnym kopnięciem po stronie Brazylijczyka. Ponowne szukanie obrotówki przez Muniza. Prawy sierpowy Allena. Lewy prosty Amerykanina. Muniz zamknięty na siatce, jednak odpowiadał ciosami. Kopnięcie Muniza, przechwycone przez Amerykanina, co wykorzystał do udanego sprowadzenia. Allen zajął plecy swojego przeciwnika, szukając duszenia. Brazylijczyk dobrze się bronił do pewnego momentu! Muniz odklepał!!!