Michael Morales nadal niepokonany! Zawodnik z Ekwadoru pokonał Maxa Griffina na punkty.

Runda 1:

Mocny początek, obaj z krótkimi ciosami, obaj trafiają. Michael Morales z dobrą kombinacją. Niskie kopnięcie Griffina. Szukanie lowkicka po stronie niepokonanego Ekwadorczyka. Niskie kopnięcie Amerykanina. Wymiana na ciosy proste, szybszy Morales. Niskie kopnięcie niepokonanego zawodnika. Lowkick Griffina. Kombinacja prostych Griffina, przyjęta na gardę przez rywala. Lewy Moralesa. Dobre ciosy Griffina, Morales się chwieje! Odpowiada jednak! Szukanie sprowadzenia przez Griffina. Klincz pod siatką, pozycja obrócona przez Moralesa. Griffin ponownie szuka obalenia za jedną nogę pod siatką. Kolano Moralesa uwięzionego pod siatką. Klincz zerwany. Superman punch Moralesa. Prawy sierpowy Griffina. Kopnięcie na korpus po stronie Ekwadorczyka.

Runda 2:

Lewe proste ze strony Griffina. Mocne ciosy Moralesa! Prawy krzyżowy mocno podłączył Amerykanina! Szalona agresja Moralesa! Rywal wyraźnie zraniony! Griffin odpowiada! Lewy zawodnika z USA! Prawy sierpowy Moralesa. Kopnięcie na korpus w wykonaniu Ekwadorczyka. Morales bardzo eksplozywny i szybki. Niskie kopnięcie Griffina. Obszerny prawy cep Moralesa, Griffin szuka obalenia. Doskonała obrona niepokonanego zawodnika. Lewy Amerykanina. Prawy Griffina. Niskie kopnięcie Amerykanina, dobra kombinacja Moralesa! Griffin walczył o życie! Wysokie kopnięcie Moralesa.

Runda 3:

`Presja wywierana przez Moralesa, Griffin zadaje jednak więcej mocnych ciosów ze wstecznego. Dobry lewy prosty i prawy sierp po stronie Moralesa. Griffin szuka obrotówki. Morales mocno atakuje, szuka latającego kolana – niewiele się pomylił! Lewe sierpowe ze strony Griffina. Siłowanie się pod siatką i szukanie obalenia przez Griffina. Morales doskonale się broni, po chwili zostaje sprowadzony i od razu wstaje. Odwrócona pozycja, to Morales znajduje się za plecami przeciwnika! Walka ponownie na środku klatki. Lewy i prawy Moralesa! Griffin inkasuje cios za ciosem, kolejne latające kolano Moralesa! Niskie kopnięcia Ekwadorczyka. Lewy sierp Griffina w odpowiedzi na ciosy rywala. Sprowadzenie po stronie Moralesa na zakończenie rundy i walki. Niezła pieczątka nad wspaniałym występem!

Sędziowie jednogłośnie wypunktowali pojedynek na korzyść Michaela Moralesa w stosunku 29-28.