Waldo Cortes-Acosta po nudnej walce wypunktował Andreia Arlovskiego

Runda 1:

Niskie kopnięcia z obu stron. Wysokie kopnięcia. Lowkicki Andreia Arlovskiego. Waldo Cortes-Acosta kopał na korpus. Prawy zamachowy cep Dominikańczyka, lecz niecelny. Wysokie kopnięcie byłego mistrza UFC, lewy prosty. Dwa dobre ciosy Arlovskiego. Jab na tułów w wykonaniu młodszego z zawodników. Obrotowy backfist po stronie Arlovskiego. Prawy Andreia. Sierpowe Cortesa-Acosty. Próba kontry nieporadnym podbródkowym w wykonaniu Waldo. Lewy sierpowy naruszył Arlovskiego. Niskie kopnięcie zawodnika reprezentującego Amerykę. Ponowna próba obrotowego backfista z jego strony. Cortes-Acosta zauważył, że Arlovski jest podłączony i ruszył z mocnymi uderzeniami, jednak większością nie trafił.

Runda 2:

Tempo walki wyraźnie spadło. Niskie kopnięcie Dominikańczyka. Szukanie wysokiego kopnięcia po stronie Arlovskiego. Krótki ciosy Cortesa-Acosty. Middlekick w wykonaniu Waldo. Dwa lewe Arlovskiego, ponowione mieszaniem ciosów na korpus z tymi na głowę. Niskie kopnięcia zawodnika z Dominikany. Szukanie backfista tym razem przez Cortesa-Acostę, lecz poza dystansem. Bardzo obszerne ciosy młodszego z zawodników, lecz niecelne. Brak celności i precyzji w kopnięciach Waldo. Kopnięcia Arlovskiego.

Runda 3:

Lowkick Cortesa-Acosty, dwa niskie kopnięcia Arlovskiego. Dobre ciosy Dominikańczyka. Niewiele akcji z obu stron. Bardziej agresywny starał się pozostawać jednak Waldo, który już ciężko oddychał. Naruszony Arlovski, Cortes-Acosta nie wykorzystał swojej szany na skończenie walki. Prawy Dominikańczyka, sporo ciosów.

Sędziowie wskazali Waldo Cortesa-Acostę jako zwycięzcę, punktując 3x 29-28.