Do tej walki po prostu musi dojść. Wskazuje na to historia obu zawodników, ranking wagi piórkowej oraz ambicja udowodnienia, który jest lepszy. Na to starcie ostrzy sobie zęby wielu fanów KSW, a z narracji jednego z bohaterów wynika, że coś jest na rzeczy.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Pewne jest to, że przed nimi jeszcze wiele lat kariery, bowiem mają dopiero po 25 lat. Żaden z nich, jednak nie chce czekać. Robert Ruchała (9-1) ostatni pojedynek przegrał z francuskim królem dywizji piórkowej, natomiast Patryk Kaczmarczyk (11-2) wygrał z faworyzowanym królem Radomia… To jest punkt, w którym obaj sąsiadują ze sobą na miejscach 1. i 2. rankingu kategorii 66 kg. Czy jest inna opcja, niż rewanż po 3 latach? Co prawda reprezentant Grappling Kraków nie powiedział tego wprost, ale z rozmowy można wyciągnąć, że sfinalizowanie takiego pojedynku może się udać. Robert również podzielił się emocjami związanymi z występem jego byłego rywala i obronił styl walki Bartosa. A to wszystko w gościnnym udziale dla kanału Za Ciosem podczas wydarzenia STRIKE KING 1, które relacjonowaliśmy dla Państwa.

Patryk strasznie sprogresował, pokazał się z dobrej strony, myślę, że na pewno będzie z niego bardzo duży opór, nie będzie to łatwa walka.

– z uznaniem odpowiedział.

Nie szczędził też pochlebnych słów względem Salahdina.

Pokazał się naprawdę z kosmicznej strony, ta jego siła, nie odstawał, zawalczył bardzo dobrze, nie sądziłem, że aż tak postawi się Adrianowi. Adrian też musiał dowieźć tę walkę do końca, niektórym się to nie podobało, jednak jeśli jesteś w środku, to bardzo chcesz wygrać i zrobisz wszystko.

– wyznał.

Zobacz także: Kaczmarczyk chętny na rewanż z Ruchałą, na zasadach PRIDE

Dodał również, jak wygląda sytuacja w dywizji z jego perspektywy.

Z mojej strony teraz zaczyna się dużo rewanżów, w TOP5 jest teraz tak, że mogę się bić z Patrykiem, Eskievem, Stasiakiem. Z Rutkiem jeszcze nie walczyłem i tak naprawdę z każdym, którego wymieniłem, byłby rewanż.(…) Każda walka w TOP5 byłaby ciekawa.

– wyjaśnił.

Z rozmowy z Robertem wynika, że jego pojedynek może odbyć się podczas marcowej gali KSW, ale na oficjalne ogłoszenie musimy jeszcze poczekać. Jedna rzecz jednak zostaje nadal bez odpowiedzi… Czy na szali będzie pas kategorii piórkowej KSW?

Źródło: YouTube/Za Ciosem, fot: materiały prasowe KSW