Jak donoszą zagraniczne źródła, nadchodząca gala UFC w Las Vegas może być zamknięta dla publiczności i dla mediów. Wszystko za sprawą Elona Muska, który ma pojawić się 10 lutego w Apex.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Nadchodzący weekend będzie dla Amerykanów świętem sportu, głównie ze względu na Super Bowl – mecz o mistrzostwo zawodowej ligi futbolu amerykańskiego NFL, który odbędzie się w niedzielę 11 lutego. Nic więc dziwnego, że do Las Vegas wybiera się mnóstwo ważnych osobistości, artystów i celebrytów. W przeddzień zawodów, odbędzie się również gala UFC Vegas 86. Prezes największej organizacji MMA na świecie, w wywiadzie dla Las Vegas Review-Journal poinformował, że na sobotnie wydarzenie wybiera się główny zarządca takich korporacji jak Starlink czy Tesla – Elon Musk.

To mogło być Dallas, gdzie organizowaliśmy już walki podczas weekendu Super Bowl. Zrobimy to w naszym rodzinnym mieście. W piątek Power Slap, w sobotę UFC i w niedzielę Super Bowl. Ludzie którzy są w mieście przyjdą na te wydarzenia. Elon Musk przyjdzie na sobotnią walkę, wiesz o czym mówię?

Powiedział Dana White.

Według portalu BJpenn.com, z tego właśnie powodu wspomniany event będzie zamknięty dla publiczności i mediów. Podobna sytuacja miała miejsce w październiku 2022 roku, podczas gali UFC Vegas 61, kiedy to inny znany przedsiębiorca, założyciel Facebooka’a – Mark Zuckerberg wynajął obiekt, aby cieszyć się wydarzeniem w luksusowych warunkach, w gronie swoich bliskich.

Zobacz także: McGregor vs Chandler dopiero jesienią? “Mam nadzieję, że w tym roku”

Źródło: Las Vegas Review-Journey, bjpenn.com, fot.: Getty Images