Francuz mimo trudności zwyciężył niejednogłośną decyzją sędziów.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Runda 1:

Charriere szybko sprowadza walkę do parteru, złapał głowę. Szuka gilotyny. Walka jednak wraca do stójki. Jednak po chwili przechodzi w klincz. Zawodnicy dobrze pracują kolanami przy siatce. Mariscal stara się dociskać rywala. Rozerwanie klinczu, wracamy na środek klatki. Nie na długo. Ponownie Mariscal dociska do siatki Charriere, szuka sprowadzenia. Świetnie Mariscal pracuje przy siatce, ale wybronił się Francuz. Pokaz zapaśniczy pod koniec rundy.

Runda 2:

Dwa celne ciosy Mariscala na początek, odpowiada kopnięciem na korpus Charriere. Teraz z kolei Mariscal okopuje tułów przeciwnika. Tym razem dużo wymian stójkowych. Trafiają pojedyńczymi ciosami. Próba sprowadzenia ze strony Mariscala, ale wybroniona. Dużo dobrych wymian kickbokserskich. Ciosy Francuza jakby trochę mocniejsze. Mariscal ma coraz więcej problemów, ale również odpowiada. Francuz sprowadza do parteru, szuka pleców. Wstaje Mariscal, ale ponownie ląduje na deskach. Koniec rundy.

Runda 3:

Charriere poczuł się pewnie, wywiera presję na rywalu. Porozbijany już na twarzy Mariscal, wymiana kopnięć. Mariscal trafia i wchodzą w świetną wymianą przy siatce, ale walka trafia do parteru. Panowie uchwycili się obaj jednak zablokowali wzajemnie swoje ruchy. Po chwili bezruchu o dosiad walczy Francuz. Obija z góry przeciwnika. Mariscalowi udaje się wrócić na nogi. Klincz przy siatce, obala Charriere i szuka gilotyny. Minuta do końca. Próbuje wstać Mariscal. Teraz to on jest na górze. Obija Francuza, ale nie wystarczy czasu na skończenie.