Przekrojowe MMA, wymiany stójkowe, zapasy, próby poddań i zwroty akcji! Damon Jackson wygrywa niejednogłośną decyzją sędziów z Alexandrem Hernandezem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Runda 1:

Początek obfity w akcje kickbokserskie. Hernandez uderza pojedyńczymi ciosami, kopnięciami i odskakuje. Jackson odpowiada tym samym. Jackson łapie w końcu rywala przy siatce i dociska. Odwrócenie pozycji i rozerwanie klinczu. Panowie wracają do stójki. Kilka wymian i ponownie klinczuje Jackson. Obija kolanem nogi przeciwnika. Szuka obalenia. Broni się Hernandez, ale ląduje w końcu na deskach. Zawodnicy wpadli w patową sytuację zapaśniczą, chwilę byli bez ruchu, ale wrócili do stójki.

Runda 2:

Początek drugiej rundy to odważniejsze ataki Hernandeza. Dużo ciosów nie dochodzi do celu, panowie nie kwapią się by skracać dystans. Trafia lewym sierpem Jackson. Atakuje Hernandez, ale kontruje przeciwnik. Tym razem więcej ciosów dochodzi celu z obu stron, Twarz Hernandeza jednak dużo bardziej rozbita. Jackson notuje sprowadzenie. Hernandez wygląda na dużo bardziej zmęczonego. Jackson znajduje jego plecy, próbuje poddania, ale zabrakło czasu aby to dokończyć.

Runda 3:

Ależ uderzenie na początku ostatniej odsłony. Jackson na deskach! Trafił Hernandez, ale nie zdołał dokończyć roboty. Przetrwał ciężkie chwile Damon Jackson. Teraz to on zdobywa plecy Hernandeza, zapina mocno nogi. Sprytnie wychodzi z tego Hernandez i ponownie zamiana ról, to on ma plecy Jacksona. Ten obraca się i dociska oponenta do siatki. Sędzia nie przerywa klinczu, obijają się ciosami rzucanymi od niechcenia, obaj już mocno zmęczeni. Koniec.