Valentina Shevchenko: „Cieszę się, że zawalczę z kimś, kto jest profesjonalistą”

inthecage.pl
źródło: MMA Heat

W rozmowie z MMA Fighting Shevchenko doceniła Joannę Jędrzejczyk (15-2), za jej profesjonalne podejście do występów. Zwróciła uwagę na to, że wielu zawodników nie podchodzi odpowiedzialnie do przygotowań i nie robi wagi co stwarza dużo problemów dla wszystkich naokoło


@BulletValentina ulżyło, że nareszcie zmierzy się z profesjonalną zawodniczką, jaką jest Joanna Jędrzejczyk na #UFC231 w tą sobotę.

Valentina Shevchenko (15-3) w wypowiedzi odnosi się prawdopodobnie do sytuacji z Nicco Montano (4-2), gdzie mistrzyni nawet nie była bliska limitu, przez co ich starcie zostało odwołane, a amerykanka została pozbawiona tytułu.

Cieszę się, że będę walczyć z kimś, kto jest prawdziwym profesjonalistą. Ponieważ jestem już zmęczona przeciwnikami, którzy nie są profesjonalistami i nie robią wagi przez co powodują duże problemy. Stwarzają problem dla wszystkich.

Cierpię na tym nie tylko ja, jako rywalka ale również fani i cała organizacja. To jest totalnie nieprofesjonalnie i chciałabym mieć więcej odpowiedzialnych zawodników w organizacji.

Starcie obu Pań już w najbliższą sobotę. Stawką jest zwakowany pas kategorii muszej. Jeśli wygra Joanna Jędrzejczyk, to będzie pierwszą kobietą, która zdobyła 2 pasy UFC w różnych kategoriach wagowych.

 

źródło: mmafighting.com