Tymczasowy mistrz wagi lekkiej KSW – Valeriu Mircea, aktualnie znajduje się na ostatniej prostej przygotowań do unifikacyjnego pojedynku. Niedawno miał nawet okazję złapać się na sali z Conorem McGregorem!

Szóstego kwietnia miejsce będzie miało KSW 93, do którego dojdzie w stolicy Francji. W main evencie zobaczymy konfrontację na szczycie kategorii lekkiej. Tymczasowy mistrz Valeriu Mircea (30-8-1) stanie w szranki z pełnoprawnym czempionem – Salahdinem Parnassem (18-2).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Do wydarzenia zostało już niewiele czasu, więc zawodnicy szlifują już jedynie najważniejsze aspekty. W trakcie minionych treningów, Mircea miał nawet okazję złapać się z byłym podwójnym mistrzem UFC, Conorem McGregorem (22-6).

„To zaszczyt trenować z tobą w klubie, mój bracie.”

napisał w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz także: Błachowicz rozważa walkę z Adamkiem? „Jest furtka, żeby coś takiego zrobić”

Mircea aktualnie może pochwalić się serią czterech zwycięstw, które zdobywał pod sztandarem największej polskiej organizacji. Po raz ostatni zawalczył w lutym, kiedy to w pięknym stylu pokonał Leo Brichtę (12-4). Wcześniej w przegranym polu zostawiał jeszcze Romana Szymańskiego (17-8), Borysa Mańkowskiego (22-11-1), a także Gracjana Szadzińskiego (9-6).

Źródło: Instagram/Valeriu Mircea, fot. Materiały prasowe KSW, Instagram/Valeriu Mircea