Karta walk dzisiejszej gali UFC w Austin straciła właśnie co-main event, ponieważ Joe Lauzon wypadł z pojedynku z Donaldem Cerrone.

Weterani wagi lekkiej mieli zmierzyć się dziś wieczorem w co-main evencie gali UFC w Austin. Jednak dziennikarz MMA Ariel Helwani poinformował na Twitterze, że walka Donald Cerrone vs. Joe Lauzon ponownie została odwołana.

Walka Cerrone – Lauzon odwołana. Znowu. Całkiem szalone. W zeszłym miesiącu walka została odwołana w dniu walki, ponieważ Cerrone zachorował. Dziś odwołana w dniu walki z powodu problemów zdrowotnych Lauzona. Lauzon ważył się wczoraj, ale nie pojawił się na ceremonii, ponieważ nie czuł się dobrze.

napisał Helwani.

Donald Cerrone (36-16) chciał tego wieczoru przerwać passę sześciu przegranych walk. Ostatnie zwycięstwo „Kowboj” odniósł w maju 2019 roku, kiedy to pokonał emerytowanego już Ala Laquintę (14-7).

Tymczasem Joe Lauzon (28-15) miał zawalczyć po raz pierwszy od października 2019 roku, kiedy to pokonał Jonathana Pearce’a (12-4) przez techniczny nokaut.

Szefowie UFC prawdopodobnie będą dążyć do jak najszybszego przebookowania walki Cerrone vs. Lauzon.

źródło: Twitter