„Wiem jedno, wygrałem.” Mańkowski nie zgadza się z decyzja sędziów na KSW 47.

161
foto: Aleksandra Sędek

Po tym co mówią zawodnicy, znawcy tematu, mój team…wiem jedno, wygrałem. – pisze Borys Mańkowski w swoim oświadczeniu po przegranej decyzją sędziów walce na KSW 47.

Tasmański Diabeł odniósł się w swoich mediach społecznościowych do werdyktu sędziów, jaki zapadł w sobotę w jego walce z Normanem Parkiem.

KSW 47: Norman Parke wraca z dalekiej podróży i wygrywa z Borysem Mańkowskim!

Mimo, iż wszyscy punktowi widzieli jednogłośnie zwycięstwo Irlandczyka z Północy, to Polak jest przekonany, iż to jego ręka powinna powędrować w górę.

(pisownia oryginalna) „Po tym,co zgotowali mi kibice w atlas arenie…
Po telefonach,mailach,SMSach,które otrzymuje…
Po tym co mówią zawodnicy,znawcy tematu,mój TEAM…wiem jedno WYGRAŁEM.
Ale niestety…jest jak jest i na to wpływu żadnego nie mam…
Natomiast to na co mam, to moje własne JA…
moje uczucia,myśli,nastawienie…”

napisał Borys Mańkowski na swoim facebook’owym profilu, składając jednocześnie wielkie podziękowania dla fanów, od których otrzymał ogromne wsparcie w trakcie i po walce.

„I wiecie co? Oczywiście jestem wqrwiony,ale zarazem bardzo szczęśliwy.
W końcu mogłem zawalczyć,poczuć tą energię którą od Was dosłownie pochłaniam….powiem więcej , mimo tak długiej przerwy to NIGDY w życiu nie czułem od Was TAKIEGO wsparcia jak teraz ,to było niesamowite!!!
W dodatku zdaje sobie sprawę z tego,ze moje życie jest wyjątkową przygodą o tysiącu barw,podczas gdy mógłby tu występować głównie szary z domieszką jakiegoś weekendowego koloru tak więc,mimo ze wielu ludzi oczekuje iż zobaczą tu jakieś cierpienie…to zdecydowanie NIE ! Życie jest zbyt piękne i krótkie żeby się zamartwiać,koncentruje się na tym co dobre –
WYGRANA – w sercu moim,moich bliskich i WAS czyli niezliczonej ilości MOICH kibiców…UWIELBIAM WAS i tylko dlatego,ze moje walki dostarczają Wam tyle radości czuje moc by robić to dalej…

P.S.
19.30 Borys Mankowski TV https://www.youtube.com/c/BorysMankowski-V-BLOG…
wpadajcie na pogaduchy. Dzisiaj mam na to siły,wczoraj musiałem się zrelaksować z moimi pannami.”

zakończył.

Tuż po walce Borys Mańkowski zapowiedział złożenie oficjalnego protestu przeciwko decyzji sędziów. Do jego słów odniósł się jeden ze współwłaścicieli KSW, Maciej Kawulski, który stwierdził, że nie widzi podstaw do takiego działania.

źródło: facebook