Już za kilka tygodni Conor McGregor powróci do oktagonu amerykańskiego giganta, podejmując rywalizację z Michaelem Chandlerem. W ostatni weekend zdecydował się nieco oderwać od treningów, poddając się zabawie…

To, jaki Conor McGregor (22-6) jest, sprawę zdaje sobie chyba każdy… Mnóstwo kibiców czeka jednak na jego powrót do rywalizacji – a to dlatego, iż po raz ostatni zawalczył w połowie 2021 roku. „Notorious” do oktagonu wejdzie już 29 czerwca, w ramach gali UFC 303, kiedy to skrzyżuje rękawice z Michaelem Chandlerem (23-8).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jakiś czas temu Irlandczyk zapewniał, że skupia się aktualnie wyłącznie na reżimie treningowym, odpuszczając wszystkie inne przyjemności. Do sieci trafiło natomiast nagranie, które zaprzecza jego słowom.

W jakiej formie McGregor wyjdzie do klatki? Cóż, wszyscy liczą, że zobaczą dyspozycję jak sprzed lat, jednakże aktualnie zdaje się to już raczej być niemożliwe. Wkrótce przekonamy się więc, jak takie wyskoki wpłyną na same przygotowania, a w konsekwencji – rywalizację.

Zobacz także: McGregor atakuje Topurię: „J*bać go. Przypomina mi małego, upośledzonego Lobova”

Źródło: X/La Sueur, X/Happy Punch, fot. Zrzut ekranu X/La Sueur, X/Happy Punch