Pojedynek na szczycie kategorii piórkowej zwieńczy zbliżające się wielkimi krokami KSW 68. Zarówno Salahdine Parnasse, jak i Daniel Rutkowski wydają się być niezwykle zmotywowani, by udowodnić rywalowi swoją wyższość i opuścić arenę z mistrzowskim pasem. Już teraz dostępna jest zapowiedź.
Zobacz także: Daniel Rutkowski o KSW 68: „Bardziej niż starcie mistrzowskie elektryzuje mnie walka w moim mieście” [WYWIAD]
Źródło: YouTube/KSW
![Who’s next In The Cage [#6] – Kto następny dla Makhacheva po obronie mistrzowskiego pasa?](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/08/whos-next-1-218x150.png)
![Who’s next In The Cage [#5] – Co dalej dla Gamrota po porażce z Salkilldem?](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/08/whos-next-218x150.png)


















![Zapowiedź mistrzowskiej walki Parnasse vs. Rutkowski: „Urodziłem się po to, by walczyć” [WIDEO] Zapowiedź mistrzowskiej walki Parnasse vs. Rutkowski: „Urodziłem się po to, by walczyć” [WIDEO]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2022/03/vzxxzvzx.jpg)


