Zapowiedź pierwszej gali Genesis – ujawniono trzy kolejne nazwiska [WIDEO]

273
YouTube/KSW

W mediach pojawiła się właśnie zapowiedź pierwszego wydarzenia Genesis, podczas którego w walce wieczoru Marcin Różalski podejmie Josha Barnetta.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Oprócz pojedynku wieczoru, wcześniej poznaliśmy również dwa inne zestawienia – Bartosz Batra vs. Michał Królik oraz Aleksandra Rola vs. Monika Porażyńska. Teraz organizacja postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentowała kolejne trzy nazwiska, które pojawią się podczas tego eventu. Ich rywale na ten moment pozostają nieznani.

Gracjan Szadziński

Brak opisu.

Zawodnik swój ostatni bój odbył na KSW 53, gdy mierzył się z Arturem Sowińskim i ostatecznie musiał uznać jego wyższość, przegrywając już w pierwszej odsłonie walki.

Rafał Kijańczuk

Brak opisu.

Popularny „Kijana” ostatni raz zameldował się w oktagonie, podczas wydarzenia FEN, z numerem 28. Mierzył się wówczas z Marcinem Wójcikiem i finalnie odniósł porażkę z jego rąk.

Vaso Bakocevic

Brak opisu.

Czarnogórski „Psychopata” w Polsce ostatni raz walczył pod koniec zeszłego roku, kiedy to podzielił klatkę z trenującym na co dzień w Czerwonym Smoku, Borysem Mańkowskim. Bakocevic nie był w stanie przeciwstawić się „Tasmańskiemu Diabłu” i został poddany już w 1. rundzie.

Zobacz także: Gala UFC 254 prawdopodobnie będzie mogła odbyć się z udziałem publiczności

Źródło: YouTube/KSW