Zawodnik UFC Luis Pena został aresztowany na Florydzie pod zarzutem napadu i pobicia. Amerykanin w sobotę trafił do aresztu.

„Violent Bob Ross” został aresztowany w piątek przez policję w Coral Springs. Zarzuty, jakie mu przedstawiono to rabunek, napaść i inne przestępstwo kryminalne. Luis Pena (9-3) trafił w sobotę po południu do aresztu.

To było faktycznie zgłoszone przez inny departament policji, abyśmy pojechali po niego, a następnie mieliśmy kontakt z niezależną osobą, która powiedziała nam, gdzie on jest. Pena został aresztowany na podstawie nakazu. Prawdopodobnie ten, kto zadzwonił anonimowo, jest zaangażowany w tę sprawę i chciał, żeby on trafił do więzienia.

powiedział oficer informacji publicznej policji Coral Springs.

Pena, nie ma obecnie zaplanowanej walki. Nie walczył od kwietniowego zwycięstwa nad Alexandrem Munozem. W środę, Luis wysłał tweeta, który wskazywał na jego ostatnie problemy ze zdrowiem psychicznym.

„Ludzie nie czują się komfortowo mówiąc o tym, ale przechodziłem przez poważne problemy ze zdrowiem psychicznym przez całe moje życie i w końcu zyskałem siłę, aby uzyskać i zaakceptować pomoc, której potrzebowałem od dłuższego czasu. Jeśli zmagasz się z problemami, weź przykład ze mnie i porozmawiaj z kimś”

źródło: MMAJunkie