Wygląda na to, że szykuje się kolejne duże ogłoszenie na czerwcową galę XTB KSW Colosseum 2! W mediach społecznościowych polskiej organizacji pojawił się post, sugerujący występ mistrza, Mariana Ziółkowskiego!

Pojedynek pomiędzy pełnoprawnym czempionem wagi lekkiej, Marianem Ziółkowskim (25-8-1), a także Salahdinem Parnassem (17-1) wisi w powietrzu już od bardzo dawna. Co więcej, ich starcie było już zaplanowane na galę z numerem 76. Polak zmuszony był jednak wówczas wycofać się z walki ze względu na kontuzję.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wszystko wskazuje na to, iż spotkają się oni w okrągłej klatce podczas gali na Stadionie Narodowym! Jakiś czas temu mistrz przyznał w rozmowie z naszym portalem, że konfrontacja ta jest już tak naprawdę dogadana i trzeba wyłącznie poczekać na oficjalne potwierdzenie.

Możemy się spodziewać mojej walki z Parnassem, a gdzie to jeszcze nie będę mówił. Na razie nie mogę poruszać tego tematu. Zobaczymy, niedługo będą informacje i ludzie będą wiedzieli. Termin już jest. 

Dzisiejszego poranka w mediach społecznościowych KSW pojawił się natomiast post z grafiką ukazującą sylwetkę właśnie Ziółkowskiego. Podobny zabieg niedawno zastosowano przy ogłaszaniu Mameda Khalidova (36-8-2), więc tak naprawdę wszystko jest już raczej jasne.

Źródło: Instagram/KSW