Nie kończą się zawirowania wokół występu Karoliny Sobek w PFL. Po pierwotnej zmianie terminu, teraz z rywalizacji wykruszyła się rywalka – Amanda Leve. Na szczęście udało się znaleźć zastępstwo na jej miejsce. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Legitymująca się nieskazitelnym rekordem w zawodowym MMA, Karolina Sobek (4-0), jakiś czas temu dołączyła do amerykańskiego PFL, gdzie miała wziąć udział w Challenger Series. Ostatecznie podjęto jednak decyzję o przeniesieniu jej do głównego turnieju wagi piórkowej. Debiut będzie miał miejsce siódmego kwietnia, jednakże dosłownie na ostatniej prostej, zmienia się przeciwniczka Polki. Ta finalnie ma podzielić klatkę z Brazylijką, Evelyn Martins (4-0), o czym jej menadżer poinformował w przestrzeni internetowej.

Zobacz także: Michał Andryszak i Karolina Sobek wystąpią na kwietniowej gali PFL! Poznaliśmy rywali

Martins na zawodowstwie znajduje się od 2020 roku. Pierwotnie zwiąna była z Titan FC, a następnie przeszła bezpośrednio do PFL. W bieżącym roku zdążyła tam wystąpić już dwukrotnie, poddając Jeslen Mishelle (2-1), a następnie pokonując jeszcze na punkty Jackie Cataline (3-2). Szybko zaakceptowała kolejne wyzwanie, więc wygląda na to, że zamierza być bardzo aktywna.

Źródło: Twitter/Przemysław Kosiński