Jak co miesiąc przygotowaliśmy dla Was kolejną aktualizację rankingu polskich zawodników MMA, gdzie doszło do kilku istotnych zmian.

Ranking obejmuje zawodników i zawodniczki, którzy w przeciągu roku stoczyli przynajmniej jeden pojedynek.

Waga lekka:

Z powodu rocznej nieaktywności z rankingu wypada Piotr Niedzielski (15-4), przez co Łukasz Charzewski (10-1) awansuje o jedną pozycję, a na jego miejsce wskakuje Marcin Jabłoński (9-2).

Waga półciężka: 

Z powodu rocznej nieaktywności z rankingu wypada Michał Oleksiejczuk (14-4), przez co zawodnicu od miejsca czwartego do siódmego awansują o jedno oczko. Po pokonaniu Wojciecha Janusza (10-6) na FEN 32 na siódmą pozycję wskakuje Marcin Łazarz (13-7).

Waga ciężka:

Szymon Bajor (22-9) po pokonaniu Ednaldo Oliveiry (21-8-1) na FEN 32 wskakuje na miejsce piąte wyprzedzając Michała Andryszaka. Po wypunktowaniu Filipa Stawowego (7-2) na Babilon MMA 19 Kevin Szaflarski (10-1) wchodzi na pozycję numer 9 spychając swojego ostatniego przeciwnika na miejsce 10.

P4P kobiet:

Z powodu rocznej nieaktywności z rankingu wypada Karolina Kowalkiewicz (12-6). Zawodniczki z miejsc od 3 do 9 przesuwają się o jedno oczko do przodu, a na pozycję nr 9 wchodzi debiutująca w tym zestawieniu Olga Michalska (9-0)

Zapraszamy Was również do zapoznania się z pełną wersją naszego rankingu.

Ranking polskich zawodników MMA

Zobacz także: Mateusz Gamrot zmierzy się z Scottem Holtzmanem na kwietniowej gali UFC

Autorzy: Bartosz Oleś, Michał Malinowski, Grzegorz Nielubiak