Cage Fury Fighting Championships podejmuje współpracę z UFC Fight Pass

rob haydak/ youtube.com

Jedna z czołowych regionalnych organizacji MMA – Cage Fury Fighting Championships właśnie nawiązała współpracę z UFC Fight Pass.

CFFC porozumiała się z oficjalnym streamem UFC w sprawie transmisji gali CFFC 71, która odbędzie się 14 grudnia w Borgata Hotel Casino & Spa w Atlantic City.

W tej sprawie wypowiedział się prezes organizacji – Rob Haydak:

Kiedy zdecydowaliśmy się, że będziemy reprezentować najwyższe standardy w regionalnych walkach, wiedzieliśmy, że będziemy potrzebować wsparcia najlepszych w tej branży. Dlatego też od zawsze mierzyliśmy wysoko w UFC Fight Pass. To olbrzymia szansa dla nas i nie możemy doczekać się, by pokazać naprawdę dobre walki na UFC Fight Pass w zbliżającym się roku.

Dodaje:

Nasza praca oraz przyszłość jako organizacji jest prosta: Robić najlepsze walki z najlepiej rokującymi zawodnikami i pomagać im, by kiedyś stali się najjaśniejszymi gwiazdami.

Na pierwszej w historii gali CFFC transmitowanej przez UFC Fight Pass odbędą się trzy walki o pas. Wystąpią wtedy m.in. niepokonany Cesar Balmaceda (5-0), który reprezentuje wagę lekką, Pat Sabatini (9-2), który w kategorii piórkowej będzie bronił swojego pasa w starciu z Da’Monem Blackshearem (6-2) jak także walczący w dywizji muszej Alexander Keshtov (8-0) oraz Nurbergen Sharipov (8-1), którzy skrzyżują rękawice w pojedynku o zwakowany pas tej kategorii. Wydarzenie ma w planach również walki kobiet. Swoje umiejętności zaprezentują nam wtedy walczące w dywizji słomkowej Jamie Colleen (4-2) przeciwko Mirandzie Granger (4-0).

 

źródło: mmajunkie.com