Carlos Condit chce rewanżu z Nickiem Diazem

143
źródło: bloodyelbow.com

Jak już Was informowaliśmy  Nick Diaz (26-9) w 2021 roku planuje powrót do klatki. Od tego czasu wielu zawodników wyraziło chęć walki z Amerykaninem.

Teraz do tego grona dołączył Carlos Condit (30-13), który w wywiadzie dla mmajunkie.com powiedział, że chciałby dostać rewanż z Nickiem Diazem.

Do pierwszego starcia starcia obu zawodników doszło w 2012 roku na UFC 143, gdzie na punkty zwyciężył reprezentant klubu Jackson Wink MMA.

O tak, nie tego zignorować, zwłaszcza po tej walce. Tak, oczywiście jestem tym starciem zainteresowany. Wiem, że wielu ludzi chce zobaczyć tę walkę. Myślę, że Nick chce tej walki. Nie wiem jakie ma plany na przyszłość. Jeżeli wszystko dobrze się ułoży to dojdzie do takiego starcia w przyszłości. To starcie jest dla mnie naprawdę intrygujące.

powiedział.

Carlos „The Natural Born Killer” Condit jest byłym tymczasowym mistrzem UFC w wadze półśredniej. Na UFC 154 przegrał na punkty z ówczesnym mistrzem w dywizji do 77 kilogramów legendarnym Georgesem St. Pierrem (26-2). Przez całą swoją karierę dał się poznać jako niezwykle efektownie walczący zawodnik. Aktualnie posiada fatalną serię 5. przegranych z rzędu. W ostatnim boju na UFC 232 przegrał przez poddanie z Michaelem Chiesą (16-4). W najbliższy weekend na UFC Fight Island 4 zmierzy się z Courtem McGee (19-9).

Nick Diaz w swojej bogatej karierze walczył dla takich organizacji jak: EliteXC, Strikeforce czy UFC. Obecnie posiada serię 2. przegranych z rzędu. W poprzednim boju został wypunktowany przez Andersona Silvę (34-10), ale wynik walki zmieniono na „no cotest” z powodu wykrycia u obu zawodników nielegalnych substancji dopingujących.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zobacz także: Spotkanie na szczycie – Jan Błachowicz z wizytą u Premiera Mateusza Morawieckiego

źródło: mmajunkie.com