Joanna Jędrzejczyk od dłuższego czasu przebywa na sportowej emeryturze. Narzuciła sobie duże tempo, jeśli chodzi swoją aktywność w różnych rolach.

Mimo zakończenia oktagonowego etapu w swoim życiu, dalej uwielbia trenować.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Była mistrzyni UFC zamieściła wpis, w którym poinformowała fanów o aktualnym stanie zdrowia:

„Ta raaaaadość z powrotu na matę jest nie do określenia pierwszy kontrolny, ale mocniejszy trening po prawie roku niekulania się. 9 miesięcy po operacji oraz rekonwalescencji za mną. I chcę więcej! Już teraz będę znowu nie do zatrzymania. W sumie w ubiegłym tyg. udało mi się wskoczyć na matę w Porrada Gdańsk na lekkie intro, ale dziś była technika i dość zaawansowane kulanki z trenerem Przemkiem🤙🏼

Dużo podróżuję, więc ponownie będę pojawiać się w różnych klubach. Z kim się widzę na macie? Gdzie się kulacie?

PS Dziękuję, trenerze, za prywatkę w Kaiser Sports.”

napisała.

Zobacz również: Robert Bryczek: “Wiedziałem, że to mój ostatni rajd po ten kontrakt”

Jędrzejczyk pięciokrotnie broniła pasa największej organizacji na świecie. W walkach mistrzowskich występowała w sumie aż dziesięć razy. Miała okazję mierzyć się między innymi z Valentiną Shevchenko, Rose Namajunas czy Karoliną Kowalkiewicz. Teraz po odejściu od rywalizacji w oktagonie, wspiera polskich zawodników w dążeniu do spełnienia sportowych marzeń za oceanem. Debiutujący w zeszłą sobotę Robert Bryczek podpisał kontrakt z UFC dzięki interwencji naszej rodaczki.

źródło: instagram / Joanna Jędrzejczyk | fot. facebook / Joanna Jędrzejczyk