Przyszły rywal Gruzina ogłosił niedawno, że rozstaje się ze swoim wieloletnim trenerem. Ten nie omieszkał wykorzystać sytuacji. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Merab Dvalishvili (16-4) w mediach społecznościowych radzi sobie równie dobrze jak w klatce. Niedawno opublikował krótki film, na którym w humorystyczny sposób naśladuje metody treningowe swojego najbliższego przeciwnika Henry’ego Cejudo (16-3). Tak się składa, że “The Messenger” dopiero co rozstał się ze swoim trenerem Ericem Albarracinem. Gruzin wykorzystał tę sytuację i po raz kolejny rozbawił internautów. Podzielił się nagraniem z pewnego spotkania, które musisz zobaczyć:

“Trenerze Eric, do zobaczenia w moim narożniku 17 lutego”

Na filmie widać, jak „The Machine” w żartobliwym tonie mówi, że trener Eric pokaże mu jak pobić Cejudo, sugerując początek nowej współpracy. Poczucia humoru i dystansu zdecydowanie nie można mu odmówić. Merab cieszy się dzięki temu dużą sympatią kibiców. Obecnie jest na fali dziewięciu zwycięstw, a ostatnią porażkę zanotował w kwietniu 2018 roku. Konfrontacja z byłym podwójnym mistrzem UFC zapowiada się bardzo interesująco.

Zobacz również: Cejudo pozbył się wieloletniego trenera ze sztabu przed UFC 298

Źródło: X / Merab “The Machine” Dvalishvili. Fot.: Instagram / Merab Dvalishvili