Specjalna konferencja prasowa przed UFC 303 nie doszła do skutku. Komentarz w tej sprawie zamieścił Conor McGregor, wokół którego całe wydarzenie było budowane. Nie podał jednak żadnego konkretnego powodu.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Pod koniec czerwca Conor McGregor powróci do oktagonu po trzech latach przerwy. Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, że przy okazji tego startu nie chodzi o samą walkę w oktagonie, ale i wszystko to, co dzieje się wokół. Z tego względu przedstawiciele UFC zdecydowali się na organizację specjalnej konferencji prasowej, w której udział miał wziąć Irlandczyk, a także jego rywal – Michael Chandler. Ta jednak ostatecznie nie doszła do skutku w pierwotnie planowanym terminie.

Zobacz także: UFC 303: Konferencja prasowa z McGregorem i Chandlerem przełożona

Odwołanie specjalnego eventu na kilka godzin przed rozpoczęciem wydało się wielu osobom bardzo dziwne, więc momentalnie rozpoczęły się spekulacje dotyczące ewentualnych przyczyn. Do całej sytuacji odniósł się główny zainteresowany – McGregor, podając jedynie, iż wpłynęły na to czynniki zewnętrzne.

„W porozumieniu z UFC, dzisiejsza konferencja prasowa została odwołana ze względu na szereg przeszkód, na które nie mamy wpływu. Przepraszam moich irlandzkich fanów i kibiców na całym świecie za niedogodności. Doceniam waszą pasję i wsparcie. Nie mogę się doczekać, aż zrobię w oktagonie najlepsze show wszech czasów.”

podsumował krótko „Notorious” w swoich mediach społecznościowych.

Źródło: X/Conor McGregor, fot. Chris Unger/Zuffa LLC