Daniel Omielańczuk zawalczy jeszcze w tym roku!

źródło: facebook / Daniel Omielańczuk

Świetne wieści dla fanów sportów walki – Daniel Omielańczuk zawalczy jeszcze w tym roku. Po wrześniowym boju dla organizacji ACB, zawodnik powróci tym razem do ringu DSF Kickboxing Challenge, aby stoczyć pojedynek w formule K-1.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych fighterów MMA w Polsce, Daniel Omielańczuk, nie zamierza bezczynnie oczekiwać na kolejne starcie w klatce. Jak ogłosiła dziś organizacja DSF Kickboxing Challenge, zawodnik Berkutu WCA Fight Team powróci do walki jeszcze w tym roku. Jego najbliższa walka w formule K-1 odbędzie się na gali DSF 18 w Ząbkach, 8 grudnia. Nie jest jeszcze znane nazwisko rywala.

Omielańczuk walczył dla DSF już dwa razy. W debiucie dla organizacji na gali DSF Kickboxing Challenge 12 „Najlepsi z Najlepszych” pokonał na punkty Oliego Thompsona, a w Warszawie (na DSF 14) odprawił dobrze znanego polskim fanom Niko Falina.

DSF 18 będzie pierwszą galą tej organizacji transmitowaną w TVP Sport. Walką wieczoru ogłoszono starcie o pas w kategorii ciężkiej pomiędzy Tomaszem Sararą i Piotrem Romankiewiczem.

Zobacz także: DSF 18: Sarara zawalczy z Romankiewiczem o mistrzowski pas w królewskiej kategorii

Na gali DSF 18 odbędzie się także międzynarodowy mecz K-1 Polska-Białoruś. Biało-czerwone barwy reprezentować będą: Mateusz Duczmal (91 kg), Łukasz Bartnik (86 kg), Dawid „Mirko” Mirkowski (81 kg), Michał Ronkiewicz (75 kg) oraz Michał „Matrix” Królik (65 kg).

Gala DSF Kickboxing Challenge 18 odbędzie się 8 grudnia o godzinie 19:50. Bilety są dostępne na DSFTicket.com. Wydarzenia związane z imprezą można śledzić na bieżąco na stronie wydarzenia na Facebooku >>>

 

źródło: facebook