Jak donosi Marcel Dorff – powołujący się na Ryana Fredericka – amerykański gigant pracuje nad zestawieniem Seana O’Malleya z Louisem Smolką. Ich pojedynek miałby uświetnić galę z numerem 264, do której ma dojść 10 lipca. Starcie to oczywiście będzie miało miejsce w limicie wagowym kategorii koguciej. 

Sean O’Malley (13-1) zdążył się już odbić po swojej jedynej porażce w dotychczasowej karierze. Tej doświadczył w sierpniu minionego roku, kiedy to już w pierwszej odsłonie nabawił się kontuzji, którą walczący pod flagą Ekwadoru, Marlon Vera (18-7-1) ekspresowo wykorzystał, dobijając oponenta w parterze. Od tego czasu, „Suga” wchodził do oktagonu jeszcze tylko raz – doszło do tego niecałe dwa miesiące temu. Stanął wtedy w szranki z Thomasem Almeidą (22-5) i nie pozostawił żadnych wątpliwości, kto jest lepszy. Amerykanin posłał go na deski w trzeciej rundzie, fundując mu jednocześnie czwartą przegraną z kolei.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Louis Smolka (17-7) również przystąpi do tej konfrontacji po triumfie. Ten doświadczył go w grudniu minionego roku. Podzielił wówczas klatkę z Meksykaninem, Jose Alberto Quinonezem (8-5) i rozbił go już w drugiej odsłonie pojedynku. Zwycięstwem tym wrócił na właściwe tory, po wcześniejszej porażce, odniesionej z rąk Caseya Kenneya (16-3-1).

Źródło: Twitter/Marcel Dorff