Eryk Maj (1-0) podejmie Michała Musiała (0-0) podczas gali FEN 44, która 28 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii koguciej.
Eryk Maj w 2021 roku zadebiutował na zawodowstwie wygrywając na pełnym dystansie z Filipem Jarockim. Wojownik z Dolnego Śląska to w wielokrotny mistrz Polski w zapasach w stylu wolnym w różnych kategoriach wiekowych oraz uczestnik mistrzostw świata i Europy w zapasach. W karierze półamatorskiej stoczył w MMA 4 pojedynki i wszystkie wygrał. W pokonanym polu zostawił między innymi Łukasza Machalskiego oraz Kamila Krzewinę.
Zobacz także: Arkadiusz Mruk skrzyżuje rękawice z Tomaszem Ostrowskim na FEN 44
Michał Musiał to 22-letni zawodnik trenujący w klubie Silesian Cage Katowice. Jest aktualnym mistrzem Polski Stowarzyszenia MMA Polska. W karierze amatorskiej stoczył 17 walk, z których 12 wygrał, w tym 7 przez poddanie. Musiał 28 stycznia zadebiutuje na zawodowstwie pod szyldem FEN.
Informacja prasowa















![MMA Replay: Patryk Kaczmarczyk analizuje zwycięstwo nad Soldaevem – „Wiedziałem, że go złamię” [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/01/Miniaturka-MMA-Replay-v1-kopia-218x150.webp)
![MMA Replay: Adrian Bartosiński analizuje swoją walkę z Andrzejem Grzebykiem – nowy format dla fanów MMA [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/12/maxresdefault-218x150.webp)
![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)







