Organizacja UFC zdecydowała się powrócić do starcia Geoffa Neala z Shavkatem Rakhmonovem po tym, jak Amerykanin wycofał się ze starcia zaplanowanego na styczeń. Podano nowy termin walki.

Jak informuje Brett Okamoto z ESPN, organizacja UFC zdecydowała się ponownie zestawić Geoffa Neala z Shavkatem Rakhmonovem.

Wedle informacji zebranych przez dziennikarza ESPN – starcie pomiędzy numerem siódmym a dziesiątym odbędzie się podczas gali UFC 285 w Las Vegas, która zaplanowana jest na 4 marca.

Pierwotnie, zawodnicy mieli stanąć w szranki na pierwszym organizowanym przez największą promocję na świecie wydarzeniu, które zaplanowane jest na 14 stycznia. Neal zmuszony był jednak wycofać się z tego pojedynku, gdyż doznał kontuzji.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Na zastąpienie Amerykanina zgłosił się m.in. Kevin Lee, który został jakiś czas temu zwolniony z UFC. Również Bryan Barberena zgłaszał chęć podjęcia rękawic z Kazachem, widocznie jednak był zbyt nisko notowany w rankingu, aby taki pojedynek miał sens.

Niepokonany Kazach wszystkie pojedynki w karierze rozstrzygał przed czasem. Ostatni raz widziany był w akcji z – ostatnim oprawcą Neala, Neilem Magnym, którego poddał pod koniec drugiej rundy. W UFC stoczył do tej pory cztery pojedynki. Amerykanin natomiast, po porażkach ze Stephenem Thompsonem oraz wspomnianym Magnym, odbił się ostatnio dwoma wiktoriami, wypunktowując Santiago Ponzinibbio oraz nokautując Vicente Luque.

Zobacz także: Geoff Neal kontuzjowany – wypada ze starcia z Rakhmonovem

źródło: Twitter / Brett Okamoto (ESPN)

Materiał powstał we współpracy z partnerem