Mający za sobą kapitalny 2022 rok, Jack Della Maddalena, powróci do akcji podczas lutowego UFC 284 w Perth. Australijczyk stanie wówczas w szranki z Randym Brownem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jack Della Maddalena (13-2) dołączył do największej organizacji MMA na świecie dzięki wygranej w jednej z edycji Dana White’s Contender Series. Jak dotąd zameldował się w tamtejszym oktagonie trzykrotnie – wszystkie te starty miały miejsce w minionym roku. Co więcej, Australijczyk wygrał w każdym z tych starć, nokautując postawionych na jego drodze oponentów już w inauguracyjnych odsłonach. Wygląda na to, iż po raz kolejny zobaczymy go w akcji, podczas zaplanowanego na 11 lutego UFC 284.

Zobacz także: Kyler Phillips vs. Raphael Assuncao dodane do rozpiski marcowego UFC

Naprzeciw niego w klatce stanie legitymujący się rekordem 16-4, Randy’ego Browna. 32-letni „Rudeboy” podejdzie do tej rywalizacji napędzony serią czterech zwycięstw. Po raz ostatni mogliśmy zobaczyć go w akcji, w październiku minionego roku. Zmierzył się wówczas z doświadczonym Francisco Trinaldo (28-9) i przewalczywszy pełny dystans, ostatecznie jednogłośnie zwyciężył na kartach sędziowskich.

Materiał powstał we współpracy z partnerem

Źródło: Twitter/Marcel Dorff