Jairzinho Rozenstruik wydał szybkie oświadczenie po dzisiejszej rozczarowującej dla niego porażce z Cirylem Ganem na gali UFC Vegas 20.

Jairzinho Rozenstruik (11-2) powrócił do oktagonu po półrocznej przerwie i na pewno liczył na to, iż uda mu się pokonać Ciryla Gane’a (8-0). Tak się jednak nie stało i to „Bon Gamin” okazał się lepszy. Choć wielu fanów i analityków przewidywało, że walka wieczoru nie będzie trwała długo i zakończy się przed czasem, to jednak tak się nie stało. Zamiast tego, Ciryl Gane przez dwadzieścia pięć minut toczył bój z Jairzinho Rozenstruikiem i Francuz wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Tuż po zakończeniu konferencji prasowej po gali UFC Vegas 20, „Bigi Boy” udzielił się na Twitterze, gdzie wydał krótkie oświadczenie na temat tego pojedynku.

„Szacunek dla Ciryla. Jak powiedziałem, jesteś fenomenalnym zawodnikiem.”

Dzięki temu zwycięstwu Gane wciąż pozostaje niepokonany i przedłużył swoją serię do pięciu wygranych walk z rzędu w organizacji UFC.

źródło: bjpenn.com