Obie strony doszły do porozumienia, więc dzierżący mistrzowski pas dywizji do 77 kg w formule K-1, Dominik Zadora podpisał nową umowę z jedną z największych sił w Polsce – Fight Exclusive Night. Zawodnik poinformował o wszystkim za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Jakiś czas temu informowaliśmy, iż w związku z ubiegiem czasu, obowiązujący kontrakt Dominika Zadory z FEN dobiegł końca. Wówczas kickboxer informował, że przystąpi do rozmów z innym potencjalnym pracodawcą, podkreślając jednocześnie, iż wciąż jest otwarty na występy w organizacji prowadzonej przez Pawła Jóźwiaka.

Jak się teraz okazuje, panowie doszli do porozumienia, dlatego wciąż będziemy mogli obserwować jego poczynania pod sztandarem FENu.

Zadora swój ostatni pojedynek stoczył w październiku zeszłego roku. Podczas jubileuszowej, trzydziestej gali organizowanej przez FEN skrzyżował rękawice z Wojciechem Wierzbickim, udanie rewanżując się mu za wcześniejszą porażkę oraz odzyskując jednocześnie dawniej utracony czempionat.

Na ten moment nie wiadomo kiedy, ani naprzeciwko kogo ponownie wejdzie do klatki, więc pozostało jedynie cierpliwie czekać na oficjalne stanowisko którejś z zainteresowanych stron.

Źródło: Instagram/Dominik Zadora