Szybko po walce Daniela Rutkowskiego głos zabrał jego wcześniejszy oponent – Patryk Kaczmarczyk. Dosadnie dał do zrozumienia, że pojedynek ten zupełnie mu się nie podobał. 

Sobotniego wieczoru miejsce miało KSW 92, podczas którego do okrągłej klatki powrócił Daniel Rutkowski (17-4). Skrzyżował on rękawice z posiadającym imponujący rekord Julio Cesarem Nevesem Jr. (36-2). Potyczka ta jednak zupełnie nie porwała publiczności. Polak skorzystał ze swojej najmocniejszej broni, jaką są zapasy i pewnie kontrolując przebieg walki, ostatecznie wygrał na kartach sędziowskich.

Zobacz także: KSW 92: Fajerwerków nie stwierdzono. „Rutek” zrobił, ile musiał, aby wygrać z Nevesem Jr.

Pojedynek ten bardzo szybko skomentował Patryk Kaczmarczyk (11-2), który uprzenio miał okazję mierzyć się z Rutkowskim. Przebywający aktualnie na Florydzie fighter dosadnie dał do zrozumienia, że walka ta kompletnie nie zrobiła na nim wrażenia.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Do wpisu Patryka okazję ustosunkować się miał już sam główny zainteresowany. Zupełnie nie dał się natomiast sprowokować.

Kaczmarczyk aktualnie przygotowuje się do występu na KSW 94. Po raz kolejny w swojej karierze skrzyżuje wtedy rękawice z Robertem Ruchałą (9-1). Bój ten jest bardzo istotny dla rozkładu sił w całej dywizji, bowiem na szali znajduje się tymczasowy pas.

Źródło: X/Patryk Kaczmarczyk, fot. Transmisja Viaplay/Zrzut ekranu, materiały prasowe KSW